Konference - Hotel Olympik Tristar*** / Praha / 08.03.2019 - 09.03.2019


kredity PL / body

oba dny
12 / 25
6 / 14
So
6 / 11

info pro účastníky

  • Kapacita180
  • Detaily platby
  • Pozvánka a přihláška
  • Program konference
Akce je ohodnocena ČLK a ČLnK. Lékaři - 12 kreditů. Lékárníci - 25 bodů. Akce je určena i pro farmaceutické asistenty a je pod záštitou ČAS.
Kapacita180
Obsazeno míst151
Volná místa29
Platba na místě Platba předem
Cena pátek 400 Kč
Cena sobota 200 Kč
Cena oba dny 400 Kč
Včasná platba01.03.2019
Název bankyČeskoslovenská obchodní banka a.s. - konf.
Číslo účtu254039706/0300
Variabilní symbolDatum narození ve formátu: DDMMRRRR
Specifický symbol12019
Přihlášku lze vyplnit on-line a zaslat na e-mail: konference@angis.cz nebo také poštou na adresu: Angis plus s.r.o., Jiřího Wolkera 495/3, 682 01 Vyškov, faxem na číslo 517 441 616.
Zobrazit pozvánku a přihlášku na konferenci
Program konference ke stažení ZDE.
Program ke stažení
Kapacita konference naplněna.
Uzávěrka přihlášek vypršela.
V případě zájmu je možné se přihlásit na telefonním čísle +420 517 446 001.

Přednášející

MUDr. Júlia Černohorská, Ph.D. / Jak se žije s chronickou ránou?

MUDr. Júlia Černohorská, Ph.D. / Jak se žije s chronickou ránou?

Dermatoveneroložka Júlia Černohorská pracuje v oboru sedmnáct let. Studium medicíny ukončila na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. V posledních sedmi letech pracuje v Dermal Centre na Mělníku.

Již od začátku své klinické praxe se zajímala o léčbu různých typů ran, zejména nehojících se ran a pracovala kromě všeobecné ambulance a oddělení i ve specializovaných ambulancích zaměřených na léčbu nehojících se ran a lymfedémů. Ve své další praxi nabírala zkušenosti i v zahraničí (Norsko, Polsko) a na mnoha specializovaných kurzech a školeních. Ve Fakultní nemocnici v Brně se věnovala výuce mediků a přednášení a v této činnosti intenzivně pokračuje dodnes. V roce 2013 ukončila doktorské studium, ve kterém se zaměřila na sledování antimikrobiální aktivity materiálů vlhké terapie na hojení chronických ran. Své praktické zkušenosti znásobila v desítkách workshopů, kurzů a stovkách prezentací na domácích i zahraničních kongresech.

Specializace: nehojící se rány, mikrobiální osídlení ran, flebologie, lymfologie, všeobecná dermatologie, vitiligo alopetie.

PharmDr. Šárka Chlebanová / Homeopatická léčba emočních potíží, následků stresu a lehkých poruch spánku u dětí a dospělých

PharmDr. Šárka Chlebanová / Homeopatická léčba emočních potíží, následků stresu a lehkých poruch spánku u dětí a dospělých

Doba, ve které žijeme, na nás všechny klade velké nároky. Pracovní přetížení, starosti v osobním a rodinném životě, vztahové problémy, tragické životní okolnosti – to jsou časté příčiny emočních potíží, jako je úzkost, strach, předrážděnost, vznětlivost, smutek, deprese. Spolu s psychickými potížemi přichází často i fyzické symptomy, jako únava, bolest hlavy, křeče, dyspeptické potíže, poruchy spánku.

Homeopatie nabízí účinnou pomoc v podobě léků, které řeší konkrétní potíže s ohledem na etiologii a individuální reaktivitu pacienta, a to vše bez rizika nežádoucích účinků, interakcí s jinými lečivými přípravky, ovlivnění pozornosti a vzniku návyku.

MUDr. Richard Kobza / Antikoagulační léčba – co by měl vědět lékař, lékárník i pacient

MUDr. Richard Kobza / Antikoagulační léčba – co by měl vědět lékař, lékárník i pacient

Ambulantní pražský kardiolog, absolvent 1. LK Univerzity Karlovy v Praze. V současné době pracuje v odborné ambulanci a v kardiocentru Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Zabývá se komplexní diagnostikou a léčbou onemocnění kardiovaskulárního systému.

Doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., MBA, FRCPS / Cestovní medicína v 21. století – nové výzvy pro praxi

Doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., MBA, FRCPS / Cestovní medicína v 21. století – nové výzvy pro praxi

Od začátku 21. století sledujeme prudký nárůst cest do zahraničí, včetně exotických oblastí. Počet osob vyjíždějících do ciziny se blíží ke 2 mld. za rok. Mezi nimi jsou i rizikové skupiny populace, jako např. senioři, těhotné ženy, imunodeficitní osoby nebo nejmenší děti.

V kombinaci s globální migrací a zrychlováním i zlevňováním letecké dopravy to vytváří nová epidemiologická rizika i nové nároky na oblast prevence a terapie infekčních nemocí. Reflektovat to musí aktuální doporučení složení cestovní lékárničky pro pohotovostní léčbu v cizině, antimalarické chemoprofylaxe, vakcinace i dalších preventivních prostředků relevantních pro oblast farmacie. Mělo by být šité na míru podle individuálních rizikových faktorů. Existuje však společný základ, který lze doporučit všem skupinám cestovatelů.

MUDr. Karel Nešpor, CSc. / Některá rizika návykových látek a krátká intervence

MUDr. Karel Nešpor, CSc. / Některá rizika návykových látek a krátká intervence

Práce ve zdravotnictví je podle zahraničních výzkumů spojena s nadprůměrně vysokým nebezpečím vzniku návykových problémů. Přednáška je zaměřena na nejrozšířenější návyková rizika, prevenci návykových nemocí u zdravotníků i v obecné populaci a na krátkou intervenci. Smyslem krátké intervence je na malé časové ploše a s použitím minimálních prostředků ovlivnit zejména počínající formy návykových nemocí.

I jen prostá rada přestat kouřit nebo abstinovat od alkoholu někdy mívá značný efekt.

Doprovodný program

Pro letošní pražskou konferenci jsme pro Vás připravili skvělý zážitek v podobě návštěvy muzikálu GALILEO. Jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení v divadle Hybernia.

 

Můžete se těšit na Janka Ledeckého, Filipa Blažka, Bohouše Josefa, Petra Koláře, Sabinu Laurinovou, Kateřinu Brožovou, Dashu, Ivanu Chýlkovou, Elin Špidlová, Tomáše Trapla, Pavla Zedníčka, Mojmíra Maděriče, Ivana Vodochodského, Petru Janů, Michala Kavalčíka a další…

 

K dispozici je pouze omezený počet vstupenek, tak neváhejte a rezervujte si vstupenku na e-mailu: konference@angis.cz

 

Doprava od hotelu zajištěna a po představení bude následovat raut v prostorách divadla. Vstupenku na společenský večer si platí každý účastník sám.

 

Přejeme Vám příjemný zážitek.

Doplňující informace

Konference je pořádána pod záštitou ČAS.


cas