Napsali o nás


Zuzana Timaniková

Zuzana Timaniková

Na konferenciu Angis som mala možnosť sa zúčastniť ešte ako študentka. Rok ubehol a pri pozvánke na konferenciu v Bratislave som ani náhodou neváhala. Prednášky sú odborné, veľmi poučné a využiteľné v praxi. Môžem len odporúčiť a nadaľej sa zúčastnovať.
PharmDr. Katarína Balážová

PharmDr. Katarína Balážová

Akcia Angis v Bratislave bola na vysoko profesionálnej úrovni s variabilitou tém, z ktorých si vyberie zdravotnícky pracovník pộsobiaci na rộznych úrovniach poskytovania zdravotnej starostlivosti. Vyhovujúca dľžka prednášok aj prestávok. Odporúčam.
Vladimír Petruľák

Vladimír Petruľák

Na konferencii Angis v Bratislave som sa zúčastnil po druhý raz a už sa teším na ďalšiu konferenciu. Oba dva dni boli organizačne veľmi dobré a zabezpečené. Obohatilo ma to, doplnil som vedomosti a informácie o produktoch. Veľké uznanie patri Angisu.
Slávka Kadáková

Slávka Kadáková

Som veľmi spokojná s priebehom a organizáciou konferencie Angis v Bratislave. Po dlhšom čase som na konferencii, ktorá mi veľa dala a veľa som sa dozvedela nového. Ďakujem.
Mgr. Hana Bočková

Mgr. Hana Bočková

Na konferenci Angis v Hradci Králové jsem byla spokojená. Velký počet přednášek v časové délce odpovídající udržení mojí pozornosti. Získání nových informací od lékařů, jejich pohled a zkušeností. Pohoštění opravdu vynikající, kulturní program super.
PharmDr. Jindřiška Zárubová

PharmDr. Jindřiška Zárubová

Přednášky na konferenci Angis v Hradci Králové byly napínavé a přínosné, přiměřené délky. Časový harmonogram byl v podstatě dodržen a i to přispělo k pohodě a velmi dobrému dojmu z celé konference.
Mgr. Alena Kocmanová

Mgr. Alena Kocmanová

Na konferenci Angis v Hradci Králové bylo velmi příjemné prostředí. Různorodost přednášek, zajímaví přednášející. Vždy se dobře pobavím a něco zajímavého a nového se dozvím. Je to také příležitost setkat se s kolegy. Děkuji.
Ludmila Dvořáčková

Ludmila Dvořáčková

Na konferenci v Hradci Králové byla velmi dobrá úroveň přednášek a řečnické dovednosti přednášejících, zejména bych vyzdvihla přednášku paní doktorky Janáčkové. Její přednáška byla přínosná nejen pro lékárenskou praxi, ale celkově pro život.
PharmDr. Jaroslava Ullmannová

PharmDr. Jaroslava Ullmannová

Přednášky na konferenci Angis v Plzni byly zajímavé jak z hlediska témat, tak i z hlediska přednášejících. Pro mou praxi jsem si odnesla i nové informace. I když páteční program byl dlouhý, témata i přednášející udrželi naši pozornost až do večera.
Mgr. Petra Archmann

Mgr. Petra Archmann

Se vzdělávací akcí Angis v Plzni jsem velmi spokojená. Ideální je dvoudenní seminář s možností účasti na jeden nebo dva dny. Velmi zajímavé odborné přednášky, srozumitelně podané. V sobotu jsem ocenila přednášku Doc. Laury Janáčkové.
Mgr. Dita Rohrbacherová

Mgr. Dita Rohrbacherová

Z konference Angis v Plzni mám velmi dobrý dojem, jako je to každým rokem. Přínosné a obohacující přednášky na různá témata. Vysoká odbornost přednášejících.
Kateřina Novotná, DiS.

Kateřina Novotná, DiS.

Letošní konference Angis v Plzni byla skvělá. Nejvíc zapamatovatelná byla paní doktorka Laura Janáčková. Škoda krátkého času na zábavu. Tento rok se vydařil po všech stranách, bylo to vtipné, velmi odborné, uvolněné a trefné. Budu se těšit na další rok.
Mgr. Zuzana Bábková

Mgr. Zuzana Bábková

Konference Angis v Brně byla úplně nejvíc nejlepší konferencí, které jsem se letos zúčastnila. Nejvíc se mi líbila přednáška pana doktora Fialy (Moderní metody hojení ran). Možnost dvou termínů v příštím roce vítám a doufám,že se budu moct zúčastnit.
Eva Navrátilová

Eva Navrátilová

Jako vždy, konference Angis v Brně, nejlepší seminář roku. Přednášky odlehčené od reklamních bloků, zajímavé. Jen některé přednášky jdou odborně příliš do hloubky, složité, ale praxe je někde jinde. Velice zajímavá přednáška byla také o trávícím traktu.
Jitka Donacziová

Jitka Donacziová

Celkový průběh konference Angis v Brně hodnotím tou nejvyšší známkou.Přednášky jsou odborné, velmi použitelné a nápomocné v praxi i osobním životě. Je to skvělé odreagování od všedního dne a krásný odpočinek s velkým ponaučením.
Mgr. Lucie Novotná

Mgr. Lucie Novotná

Přednášky na konferenci Angis v Brně měly skvělé přednášející. Společenský večer s příspěvkem krásné slovenštiny v podání Štefana Skrúcaného stojí za velké poděkování. Celému kolektivu Angis velké díky.