Pro firmy


Vážení obchodní partneři,

hledáte spolehlivého partnera pro komunikaci s personálem lékáren v ČR i SR? Pak jste na správné adrese. Společnost Angis je od roku 2001 pořadatelem největších vzdělávacích akcí pro lékárníky a farmaceutické asistenty. Odborné konference Angis probíhají jednou ročně v krajských městech České republiky a od roku 2010 i na Slovensku. Konference Angis jsou zařazeny do kreditního a bodového systému vzdělávání pracovníků ve farmacii v obou zemích. Konají se v kongresových hotelech a účastní se jich cca 150–250 zaměstnanců lékáren.

Prostřednictvím farmaceutických konferencí Angis nabízíme firmám prezentaci svých produktů formou výstavních expozic a odborných přednášek v kongresovém sále. Konference Angis je navíc tím pravým místem k vytváření vztahů mezi prodejním personálem a zástupci výrobců a distributorů produktů, vhodných pro prodej v lékárnách. 

Konference Angis rok od roku posunujeme stále dál, klademe důraz na odbornost, originalitu a zajímavost. Partnerům poskytujeme nejen seriózní podmínky, ale především mnohaleté zkušenosti a vstřícné osobní jednání. Zároveň se snažíme jít s moderní dobou - partnerům dáváme možnost zaujmout prostřednictvím nejmodernějších prostředků a základy stavíme na propracované marketingové komunikaci. Na základě mediální analýzy se snažíme nastavit komunikační strategii tak, aby korespondovala s Vašimi prodejními zájmy.

Prioritou je pro nás klientova spokojenost, samozřejmostí je pak individuální a flexibilní přístup, podpora prodeje a nadstandardní kvalita poskytovaných služeb. V případě, že máte zájem o prezentaci na konferencích Angis, napište nám nebo zavolejte, naše kontakty naleznete zde.

Bude nám potěšením zodpovědět Vaše dotazy a podrobněji představit služby společnosti Angis.