fbpx

20 let s Angisem
Odborně, prakticky a ONLINE.

Konference Angis slaví v letošním roce krásné výročí – 20let svoji existence. Měl to být rok plný oslav a vzpomínání. Věřili jsme, že start roku 2021 bude výrazně příznivější než tomu bylo loni. Bohužel nás situace první poloviny roku donutila přesunout své každodenní životy do online prostoru a to i včetně vzdělávání na Angis odborných konferencích. Kvalitní odborný program a špičkové přednášející jste si mohli poslechnout z domova nebo z práce společně se svými kolegy.

 V uplynulých měsících jsme měli dostatek času zamyslet se nad tím, jak naše konference kvalitativně posunout dopředu. I přes velmi pozitivní odezvu na Angis online konference se s Vámi snad potkáme osobně na tradičních Angis konferencí.  Každoročně klademe důraz zejména na vysokou odbornou úroveň, a nejinak tomu je i letos. Věříme, že jsme vybrali dostatečně atraktivní témata, těšit se můžete na skvělé přednášející napříč všemi medicínskými obory. Novinkou Angis konferencí je aplikace Eventee, díky které můžete mít program každé konference stále k dispozici. Prostřednictvím této aplikace můžete kdykoliv vstupovat do diskuze a pokládat dotazy jednotlivým přednášejícím.

Doufáme, že si konference užijete! 
Váš tým Angis

FYZICKÉ KONFERENCE

17. 9. 2021

 

Hotel Olympik,
Praha

24. 9. 2021

 

Hotel Flora,
Olomouc

5. 11. 2021

 

Hotel Primavera,
Plzeň

19. 11. 2021

 

Hotel Voroněž,
Brno

Aktuálně

Eventee – vše, co na konferenci potřebujete

S Eventee můžete mrknout na program a zároveň si vytvořit i svůj vlastní, rezervovat workshopy, dávat zpětnou vazbu, pokládat otázky a mnoho dalšího!

Nové termíny konání ANGIS konferencí – podzim

Připravujeme pro Vás novou šňůru odborných konferencí na rok 2021. Našim účastníkům přineseme i příští rok kvalitní odborné...

Otázky a odpovědi online konference Angis

Otázky a odpovědi na dotazy účastníků odborné dvoudenní online konference Angis 2020.

I N Z E R C E  

O nás

Prioritou je pro nás klientova spokojenost

Společnost Angis je tradičním pořadatelem odborných vzdělávacích akcí ve zdravotnictví. První konference proběhla již v roce 2001 a od roku 2011 jsme svoji působnost rozšířili i na Slovensko. Naší prioritou je kvalitní odborný program garantovaný účastí špičkových přednášejících, všechny akce jsou akreditovány příslušnými profesními organizacemi.

Pokud si vyberete naši společnost, můžete se vždy těšit na příjemnou atmosféru a perfektní organizační zajištění.

Náš tým

O bezproblémovou přípravu a průběh akcí se stará náš tým profesionálů, kteří mají s jejich pořádáním mnohaleté zkušenosti.

 • www.angis.cz - Ing. Vlaďka Němcová - obchodní ředitel
  Ing. Vlaďka Němcová
  Obchodní ředitel

  vladka.nemcova@angis.cz

 • Alena Smejkalová
  Koordinátor

  alena.smejkalova@angis.cz

 • Jan Tománek
  Moderátor

  jan.tomanek@angis.cz

Partneři konferencí

Generální partner

Ostatní partneři