Karta výhodSLEVA AŽ 100 % Z DOPLATKU NA LÉKY HRAZENÉ ZP (Zdravotní pojišťovnou)

Sleva z doplatku při výdeji humánních léčivých přípravků dostupných na lékařský předpis nebo zdravotnických prostředků dostupných na poukaz. Tato sleva se vztahuje na humánní léčivé přípravky a zdravotnické prostředky, hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Sleva je poskytována ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky lékárny při výdeji léčivého přípravku na předpis nebo zdravotnického prostředku na poukaz. Plnou slevu lze poskytnout pouze v případě, že tato sleva nebude vyšší, než je právními předpisy stanovená maximální obchodní přirážka lékárny. Plnou slevu nelze poskytnout mj. v případě, že by prodejní cena léčivého přípravku nebo zdravotnického prostředku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Pořadatel vynaložil na pořízení léčivého přípravku nebo zdravotnického prostředku, tzv. predátorská cena.

 

SLEVA NA VYBRANÉ VOLNĚ PRODEJNÉ ZBOŽÍ

Účastníkovi Klientského programu je poskytována sleva z běžných maloobchodních cen, které jsou platné pro ty zákazníky, kteří nejsou členy Klientského programu. Sleva je poskytována všem věkovým skupinám.

 

2 % Z PRODEJNÍ CENY

nezlevněných léčiv bez úhrady a nezlevněného volného prodeje na bonus konto. Platí pro léky, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění, volně prodejné léky, neplatí na již zlevněné produkty (mimo Kosmetiky, dětské mléčné výživy, Wobenzym, Nutridrinky), počítá se z koncové prodejní ceny s DPH

 

SLEVA 10 % PŘI NÁKUPU NAD 600 Kč PRO VIP KLIENTY

Při splnění podmínky jednorázového nákupu nad 1000 Kč – platí pro nákup nezlevněného zboží, počítá se z koncové prodejní ceny vč. DPH

 

DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ

V případě uplatnění jiné slevy platí hranice 500 Kč po slevě, počítá se z koncové prodejní ceny vč. DPH

 

TRVALE SNÍŽENÉ CENY VAKCÍN a hormonální antikoncepce, nevztahují se žádné další slevy a bonusy

BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ v oblasti lékových interakcí – v lékárně

ODBORNÉ KONZULTACE odvykání kouření a screeningu diabetu – po předchozí konzultaci v lékárně

ROZVOZ ZDRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU – po předchozí konzultaci v lékárně

 

SLEVA 8 % NA RODINNÉ PASY A SENIOR PASY

Po předložení Senior pasu nebo Rodinného pasu, počítá se z koncové prodejní ceny vč. DPH. Jednotlivé slevy nelze kombinovat mezi sebou ani s jinými slevami nebo akcemi a nelze je uplatnit pro nákupy či rezervace provedené prostřednictvím e-shopu www.lekarnaangis.cz.


Přijímáme PLATEBNÍ POUKÁZKY Sodexo, Unišek, Ticket Benefits aj.