konference.angis.cz


1
2
3
4
5
6
7
0

Přihlaste se na konferenci

Celkový průběh konference Angis v Brně hodnotím tou nejvyšší známkou.Přednášky jsou odborné, velmi použitelné a nápomocné v praxi i osobním životě. Je to skvělé odreagování od všedního dne a krásný odpočinek s velkým ponaučením. Jitka Donacziová
Voucher pro vstup na konferenci

Voucher pro vstup na konferenci

Pokud chcete využít možnosti volného vstupu na některou z jarních konferencí Angis, nezapomeňte si s sebou přinést voucher, který naleznete v prvním čísle časopisu Angis Revue nebo jej žádejte od reprezentantů firem Angelini, Glenmark, Green-Swan Pharmaceuticals, Onapharm, Walmark a Wöerwag.
Bodové a kreditní ohodnocení

Bodové a kreditní ohodnocení

Za celodenní účast na konferencích Angis získáte body, které v rámci celoživotního vzdělávání sbíráte. Počet bodů zjistíte na našich stránkách www.angis.cz v sekci Konference po schválení akce ČLnK. Celoživotní vzdělávání pro farmaceutické asistenty zůstává nadále povinné, ovšem nebude se již prokazovat počtem kreditů.
Atraktivní témata a špičkoví přednášející

Atraktivní témata a špičkoví přednášející

Jako nejžádanější témata pro rok 2018 jste si v celorepublikové anketě v časopisu Angis Revue zvolili přednášky z oblasti pediatrie, veteriny a problematiky početí. Více informací o přednáškách najdete v sekci Nová témata a přednášející 2018.
Populární zábavné dotykové kvízy

Populární zábavné dotykové kvízy

I v roce 2018 si budete moct na konferencích Angis v rámci všech přestávek otestovat svoje znalosti a zahrát si nové a originální dotykové kvízy přímo u firemních výstavních expozic. Nakonec budete zařazeni do závěrečného losování o krásné ceny.
Společenské večery Angis MAGIC NIGHT 2018

Společenské večery Angis MAGIC NIGHT 2018

Přijďte si s námi prožít trochu hazardu a hráčské vášně s ruletou a Black Jackem. Celým večerem Vás provede a to nejlepší z oboru Vám předvede finalista TV show Česko Slovensko má talent a král mikromagie Tomasiano.
Atraktivní ceny

Atraktivní ceny

Na spoustu účastníků konferncí Angis čekají hodnotné ceny v podobně dermokosmetických balíčků od značky Avéne. Tyto ceny můžete získat v závěru konference i ve finále společenského večera.
Oblíbený moderátor

Oblíbený moderátor

Stejně jako v předchozích letech Vás odborným programem jednodenních i dvoudenních konferencí provede oblíbený moderátor Honza Tománek. Na Slovensku se této role opět zhostí zkušený odborník Rasťo Pittner.
Jednodenní účast na konferencích Angis

Jednodenní účast na konferencích Angis

I v roce 2018 si můžete vybrat, zda se s námi zúčastníte obou dnů konference nebo si zvolíte možnost pouze jednodenní účasti (pátek nebo sobota).