konference.angis.cz


127. Konference Košice

11.– 12. května 2018, DoubleTree by Hilton ****

123. Konference Olomouc

2. března 2018, Clarion Congress ****

124. Konference Praha

16.-17. března 2018, Olympik ****

126. Konference Hradec Králové

27. dubna 2018, Tereziánský dvůr ****

Přihlaste se na konferenci

Z konference Angis v Plzni mám velmi dobrý dojem, jako je to každým rokem. Přínosné a obohacující přednášky na různá témata. Vysoká odbornost přednášejících. Mgr. Dita Rohrbacherová
Bodové a kreditní ohodnocení

Bodové a kreditní ohodnocení

Za celodenní účast na konferencích Angis získáte body, které v rámci celoživotního vzdělávání sbíráte. Počet bodů zjistíte na našich stránkách www.angis.cz v sekci Konference po schválení akce ČLnK. Celoživotní vzdělávání pro farmaceutické asistenty zůstává nadále povinné, ovšem nebude se již prokazovat počtem kreditů.
Atraktivní témata a špičkoví přednášející

Atraktivní témata a špičkoví přednášející

Jako nejžádanější témata pro rok 2018 jste si v celorepublikové anketě v časopisu Angis Revue zvolili přednášky z oblasti pediatrie, veteriny a problematiky početí. Více informací o přednáškách najdete v sekci Nová témata a přednášející 2018.
Populární zábavné dotykové kvízy

Populární zábavné dotykové kvízy

I v roce 2018 si budete moct na konferencích Angis v rámci všech přestávek otestovat svoje znalosti a zahrát si nové a originální dotykové kvízy přímo u firemních výstavních expozic. Nakonec budete zařazeni do závěrečného losování o krásné ceny.
Společenské večery Angis MAGIC NIGHT 2018

Společenské večery Angis MAGIC NIGHT 2018

Přijďte si s námi prožít trochu hazardu a hráčské vášně s ruletou a Black Jackem. Celým večerem Vás provede a to nejlepší z oboru Vám předvede finalista TV show Česko Slovensko má talent a král mikromagie Tomasiano.
Jednodenní účast na konferencích Angis

Jednodenní účast na konferencích Angis

I v roce 2018 si můžete vybrat, zda se s námi zúčastníte obou dnů konference nebo si zvolíte možnost pouze jednodenní účasti (pátek nebo sobota).